Переваги органічних добрив | Органічне добриво Добре Добриво

Чому варто застосовувати органічні добрива ?

Ключовою перевагою органічних добрив є їх екологічність та безпека. Внесення органічних добрив сприяє як високій врожайності, так й відновленню родючісті ґрунту.


Органическое удобрение

Основні принципи

Органічних добрив

Органічні добрива містять переважно органічні сполуки. Ці сполуки, при переробці мікроорганізмами у ґрунті, перетворюються на комплекс мінеральних речовин, що містять азот, фосфор, калій, кальцій та інші елементи живлення рослин.

Деякі органічні добрива містять велику кількість лише однієї з основних поживних речовин, наприклад, у кістковому борошні це фосфор; при цьому в них часто відзначається невеликий вміст інших корисних поживних речовин. Деякі садівники вносять органічний матеріал, який покращує структуру ґрунту та підтримує життєдіяльність ґрунтових мікроорганізмів, які сприяють переходу поживних речовин у доступну для рослин форму. Особливо швидко цей процес протікає у теплу погоду, коли мікроорганізми є найактивнішими.


Салат

Овощи


Органічні добрива крім покращення хімічного складу ґрунту покращують і його фізичні характеристики, структуру, повітропроникність та вологоємність, посилюють її біологічну активність, сприяють розмноженню корисних організмів та мікроорганізмів.

Добрива є менш концентрованими, діють на рослину повільніше, за час розкладання, але протягом тривалого періоду, тому менша небезпека передобрити ґрунт.

При внесенні цих добрив виключено вимивання та інші види втрат макроелементів, які рослини не встигають засвоїти. Макроелементи, які надійшли з органічним добривом депонуються в родючому шарі грунту у складі нерозчинних гумінових кислот і розчинних (але утримуваних колоїдними зв’язками) гуматів, і надходять у корені рослин «за потребою», в результаті розщеплення гуматів на неорганічні солі прикореневі мікроорганізмами рослин. Тим самим, при внесенні органічних добрив не потрібно завищувати норму внесення на 25-30% гарантованого вимивання, значно покращується екологічний стан ріллі, усуваються токсичні ефекти для ґрунтової фауни.


Овощи

Семья


© Добре Добриво — Всі права захищені
Політика конфіденційності

Наші контакти

Телефон:
+38 (050) 468-81-11

Час роботи:
Пн-Пт: 9:00 - 18:00

E-mail:
dobredobryvo@gmail.com

0
    0
    Корзина